Ήρωες, μηδενικά από την ήττα των Τζετς από τους Μπράουνς: Ο Ντέιβιντ Ντζόκου ανέβηκε για το Κλίβελαντ

Ήρωες, μηδενικά και το πλήρες blitz για το Η ήττα του Τζετς με 37-20 από τους Μπράουνς την Πέμπτη.

Ήρωας

Ποιος άλλος?

Μπράουνς στρατηγός Τζο Φλάκοπου έπαιξε για τους Jets το 2020, '21 και '22, δημιούργησε την άμυνα των Jets, ολοκληρώνοντας 19 από τις 29 πάσες για 309 γιάρδες, το πρώτο QB που πέρασε για 300 γιάρδες έναντι της άμυνάς τους από το 2021.

Ο Flacco έριξε και τρεις πάσες TDόλα αυτά ήρθαν στο πρώτο ημίχρονο ενώ οι Μπράουν έβαζαν το παιχνίδι μακριά.

Αφανής ήρωας

Σφιχτό τελείωμα Browns David Njokuο οποίος είναι από το Cedar Grove, NJ (αλλιώς γνωστή ως πατρίδα του Tommy DeVito), ήταν ασταμάτητος στο πρώτο ημίχρονο.

Ο Njoku έπιασε έξι πάσες για 134 γιάρδες τη νύχτα.

Πέντε από αυτά για 128 γιάρδες ήρθαν στο πρώτο ημίχρονο.

Κλίβελαντ Μπράουνς, ο Ντέιβιντ Ντζόκου (85) τρέχει με τη μπάλα μετά από ένα πιάσιμο, ενώ το τάκλιν του ήταν ο Τόνι Άνταμς (22) ασφαλείας των Νιου Γιορκ Τζετς κατά τη διάρκεια του πρώτου ημιχρόνου στο στάδιο Κλίβελαντ Μπράουνς. USA TODAY Sports μέσω Reuters Con
Ο David Njoku #85 των Browns πανηγυρίζει μετά τη νίκη τους κόντρα στους Jets. Getty Images

Μηδέν

Σε κάτι σπάνιο, ο αμυντικός και αμυντικός αρχηγός των Jets, CJ Mosley, είχε ένα τρομερό παιχνίδι.

Ήταν συχνά σε κάλυψη για τον Njoku και απλά δεν μπορούσε να συμβαδίσει μαζί του καθώς έσπασε την άμυνα.

Ο Μόσλεϊ όντως ζόρισε, αλλά δυσκολεύτηκε και με μερικά χαμένα τάκλιν.

Ο Elijah Moore (8) του Browns wide δέχεται τάκλιν από τον linebacker των New York Jets, CJ Mosley (57) στο πρώτο ημίχρονο. USA TODAY Sports μέσω Reuters Con

Βασικά στατιστικά

Οι Μπράουνς είχαν 91 παραπάνω γιάρδες στο ημίχρονο (367) από το σύνολο που επέτρεπε η άμυνα των Jets κατά μέσο όρο ανά παιχνίδι (276) που μπήκαν στη βραδιά.