Κάρτα έκθεσης Jets Week 17: Η άμυνα είναι μεγάλος ένοχος σε αυτό

Βαθμολόγηση των Η ήττα του Τζετς με 37-20 από τους Μπράουνς την Πέμπτη.

Οι Jets ουσιαστικά μετακίνησαν την μπάλα το βράδυ της Πέμπτης, αλλά σημείωσαν μόνο ένα touchdown, και αυτό ήρθε στο πρώτο τους drive. Το RB Breece Hall (13 βιασύνες, 84 γιάρδες, 9 δεξιώσεις, 42 γιάρδες, 1 TD) είχε άλλο ένα δυνατό παιχνίδι και σημείωσε το μοναδικό touchdown των Jets.

Ο WR Garrett Wilson (5 αλιεύματα, 50 γιάρδες) εμφιαλώθηκε στο μεγαλύτερο μέρος του παιχνιδιού.

QB Trevor Siemian (32 από 45, 261 γιάρδες, 1 TD, 1 INT, 83,7 βαθμολογία QB) έπαιξε ΟΚ εκτός από το pick-six.

Βαθμός: C+

Αμυνα

Τι απέγινε αυτή η περήφανη μονάδα;

Οι Μπράουν κύλησαν από πάνω τους στο πρώτο ημίχρονο και έθεσαν το παιχνίδι μακριά από το ημίχρονο.

Ο QB Joe Flacco (19 από 29, 309 γιάρδες, 3 TD, 1 INT, 121,2 βαθμολογία) έδειξε στους Jets τι έχασαν επειδή δεν τον υπέγραψαν αυτή τη σεζόν.

Ο Elijah Moore #8 (L) των Browns δέχεται τάκλιν από τον Jordan Whitehead #3 των Jets.
Ο Elijah Moore δέχεται τάκλιν από τον Jordan Whitehead κατά την ήττα των Jets με 37-20 από τους Browns. Getty Images

Ο TE David Njoku (6 αλιεύματα, 134 γιάρδες) έσκισε τα Jets στο πρώτο τρίμηνο.

Οι Jets ήταν ατημέλητοι στην κάλυψη και στο τάκλιν.

Βαθμός: Φ

Ειδικές Ομάδες

Ο Ισραήλ Αμπανικάντα ​​έκανε ένα εναρκτήριο λάκτισμα και οι Τζετς είχαν μπλοκάρει το τέρμα του γηπέδου και πέτυχαν πέναλτι καθυστέρησης του αγώνα σε εκείνη την προσπάθεια για γκολ.

Ο Kicker Greg Zuerlein σημείωσε δύο γκολ στο πεδίο, αλλά δεν ήταν μια μεγάλη βραδιά για αυτή τη μονάδα.

Ακόμα και ο παίκτης Τόμας Μόρστεντ είχε ένα κακό ποντάρισμα.

Βαθμός: Δ

Προπόνηση

Οι Jets είχαν 12 πέναλτι, συνεχίζοντας την τάση τους να είναι απείθαρχη ομάδα.

Ο προπονητής των Τζετς, Ρόμπερτ Σάλεχ, αντιδρά στο δεύτερο ημίχρονο εναντίον των Κλίβελαντ Μπράουνς.
Ο προπονητής των Jets, Robert Saleh, αντιδρά στο δεύτερο μισό της ήττας των Jets. USA TODAY Sports μέσω Reuters Con

Η άμυνα έμοιαζε σαν υπνοβασία στο πρώτο τέταρτο.

Ο Ρόμπερτ Σάλεχ δεν είχε την ομάδα του έτοιμη να παίξει.

Ο Jeff Ulbrich δεν είχε απαντήσεις για τον Flacco. Ο Nathaniel Hackett είχε μια καλή πρώτη κίνηση και μετά η επίθεση επέστρεψε στη φόρμα.